PRAVÝ JIHOAMERICKÝ GRILL RESTAURANT&BAR

  • Latinskoamerická restaurace EL ASADOR byla otevřena v červnu roku 2011 a nachází se na klidném předměstí Prahy v obci Hrnčíře nedaleko Průhonického parku. Restaurace má nádech jihoamerického stylu s interiérem navozujícím atmosféru pravé jihoamerické dekadence a skvělou kuchyní. Ne náhodou se restaurace pyšní svým španělským názvem. Výraz EL ASADOR totiž španělsky znamená gril, rožeň, nebo také osobu která maso griluje. Pro hrnčířskou restauraci je tudíž specifický ojedinělý způsob přípravy steaků a darů moře na otevřeném ohni v pravém argentinském grilu vyrobeném v Buenos Aires, který je dominantou spodního patra. První patro restaurace je koncipováno jako bar a lounge se zdobeným kamenným krbem, masivním dřevěným nábytkem, koženými křesly a gauči a vyřezávaným masivním dřevěným barem, který tvoří dominantu tohoto prostoru. 

Rozloha vnitřních prostor restaurace je 343m2.

spodní patro má kapacitu 60 míst k sezení

první patro má kapacitu 70 míst k sezeníé

venkovní zahrádka 65 míst k sezení 

dětské hřiště a travnatá předzahrádka 

Kromě bohatého výběru hovězích steaků, které mají fantastickou chuť a vůni, díky přípravě na dřevěném uhlí, nabízíme také celou řadu dalších latinskoamerických a španělských,italských specialit, čerstvé ryby a plody moře, domácí pečivo a vynikající dezerty. Můžete ochutnat ceviche, grilovanou chobotnici, dušené telecí osobuko, krevety na česneku, italské šunky a sýry. Kromě stálého menu, které měníme dvakrát ročně, si můžete vybrat i z týdenní nabídky tapas a specialit, kde se objevují různé druhy čerstvých ryb a jídla ze sezónních potravin. Nesmíme také zapomenout na naší chloubu, krále všech steaku Bistecca Fiorentina z největšího hovězího plemene Chianina z Toskánska. Steak ugrilujeme a naporcujeme přímo před Vámi a servírujeme na stolním grilu se žhavými uhlíky.

Ve všední den od 11:30 do 15:00, nabízíme Parrilladu, tradiční argentinské obědové grilovaní větších kusů mas, které porcujeme přímo před grilem. Součástí Parrillady je též bohatý salát bar, přílohy, čerstvé mušle, polévka dne a domácí pečivo. To vše formou samoobslužných bifé.

Nedělní oběd je v naší restauraci vyhrazen pro velmi oblíbený Brunch. Od 11:00 do 15:00 můžete ochutnat z velkého výběru studené a teplé kuchyně, grilovaných mas, domácího pečiva, dezertů, čerstvého ovoce, zmrzliny, nealkoholických a alkoholických nápojů. Pro děti je k dispozici venkovní dětské hřiště.

 

Vedle ala carte menu a obědových nabídek Parrillada, Brunch, nabízíme též možnost rautu pro větší skupiny, oslavy, vánoční večírky,


135 míst k sezení (přízemí 65 míst, patro 70 míst) svatby, kde vytvoříme nabídku dle Vašeho přání přímo na míru, s možností výroby dortů, ale i zajištění živé hudby. Věříme, že budete v naší restauraci maximálně spokojeni.

  • venkovní zahrádka – 60 míst
  • dětské hřiště
  • klimatizováno
  • parkoviště – 40 míst
  • platba platební kartou – Maestro, Mastercard, Visa, Amex
  • přízemní patro bezbariérové (včetně toalet)
  • dataprojektor, plátno
  • WIFI
  • jídlo s sebou